O NÁS

Pomáháme lidem převzít zodpovědnost za své mentální a fyzické zdraví.

Zjistit více
Zastřešujeme partu vrcholových sportovců, vědců a life hackerů. Ukazujeme veřejnosti, že vzdělávání může být i jednoduché, praktické a zábavné. Zastřešujeme jen ty nejbláznivější lektory, kteří se své studenty nebojí učit jinak. Vyrábíme online kurzy a to tak, aby se materiál dostal i mezi ty, kteří si offline vzdělávání z jakéhokoliv důvodu nemohou dovolit. Do všech kurzů aplikujeme tzv. metalearning, komplexní a efektivní metody vzdělávání. Jinak řečeno, vysvětlujeme velmi složitá témata srozumitelně a efektivně. Nestrašíme grafy a tabulkami. Naši lektoři inspirují a mění lidem život k lepšímu. Naše projekty
1505

DNŮ EXISTENCE

1543

ŠÁLKŮ KÁVY

3

SPUŠTĚNÉ PROJEKTY

20000

AKTIVNÍCH STUDENTŮ

Veronika Jelínková

Bylo mi 19 let a žila jsem prvním rokem v cizině. Mladá a plná energie. Pak mi začaly záněty močového měchýře. To trvalo dalších 8 let. Bylo to chronické. Každý měsíc zánět a krev v moči. Zvracení a další omezení. Pak přišly nádory, úzkosti a operace. Uvědomila jsem si, že musím něco změnit. Někam ale dojít fyzicky byla skoro nemožná mise. Díky online vzdělávání se dostavila i naděje. Po několika letech hledání a experimentování jsem se nakonec vrátila zpět ke svému zdraví. Začala si zlepšovat funkci svého imunitního systému, autonomního nervového systému a své mysli. Uvědomila jsem si, že jsem sice vystudovala hodně škol, ale že prakticky nic nevím o sobě. Proto vznikla online škola Metalearners, aby pomohla lidem komplexně se vzdělat o svém mentálním a fyzickém zdraví z pohodlí domova. Předešli tak různým nemocem, které na ně se vzrůstajícím věkem čekají. Využili tak svou mysl a tělo jako nástroj k tomu, aby žili zdravě, kvalitně a dlouho.

Jan Hovad

Jsem tvůrcem mnoha projektů zabývajících se efektivním učením. Pracoval jsem na projektech v USA/Číně, vystudoval doktorát v IT a postavil si vlastní hvězdárnu. Nezastavil jsem se mnohdy až 16 hodin denně. Po mnoha letech panických záchvatů jsem prodělal v 24 letech invazivní operaci srdce, až jsem nakonec následně zkolaboval při jedné z cest v Číně. Byl jsem tedy zastaven a začal jsem znovu. Odjel jsem mimo civilizaci a za 3 roky přečetl 700 bestsellerů, abych našel řešení svých problémů. Začal jsem díky rozsáhlému know-how a prakticky prožitým situacím pomáhat ostatním lidem skrze své projekty a osobní vedení. Vytvořil jsem pro Vás projekty prectime.cz a bettermind.cz. Vytvářím pro Vás i YouTube kanál metalearning_cz.